Ušlehejte si domácí pěnu na holení!

Řeč je především o holení nohou. Aby pro vás byl tento trochu zdlouhavý rituál radostí, vyrobte si svou vlastní domácí pěnu na holení, kterou si zamilujete.

Co si připravit? Na výrobu si připravte 200 gramů kokosového oleje, 100 gramů bambuckého másla, 2 velké polévkové lžíce panenského olivového oleje, esenciální olej třeba s vůní příjemné levandule, vanilky nebo jasmínu a v neposlední řadě ideální lahvičku, ve které si pěnu uchováte.

Také vás může zajímat ...

Jak na to!

Nejprve rozpusťte kokosový olej dohromady s bambuckým máslem v menším kastrůlku. Dejte pozor, aby obsah nezačal bublat. Suroviny se totiž velmi rychle rozpustí a spojí, takže hned pak kastrůlek odstavte z plotny.

Přidejte olivový olej a pár kapek esenciálního oleje. Nepodceňujte šlehání Směs důkladně promíchejte a dejte na chvíli ztuhnout do lednice. Pak vezměte šlehač a vyšlehejte vychlazenou hmotu do nadýchané pěny.

Jak pěnu uchovávat?

Pěnu dejte do nádobky a uchovávejte ideálně v chladnu. Až jí ale budete chtít použít, myslete na to, že ji musíte o něco dříve z ledničky vyndat, aby nebyla příliš tuhá na použití. Takto vám vydrží doma asi jeden měsíc a vaše na dotek příjemně hladké nožky vám za to jistě poděkují.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...