Usmíření se nekonalo

Každý už asi ví, že vztah mezi DOMINIKOU GOTTOVOU (47) a její macechou IVANOU (44) není zrovna ideální. Když dcera KARLA GOTTA (†80) přiznala, jak s ní Ivana zacházela, všechny to šokovalo. Jak to mají dámy teď?

Nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) se momentálně zabydluje ve svém novém bytě v pražských Vysočanech.

Také vás může zajímat ...

Nedávno zavzpomínala na svého zesnulého otce. Přiznala, že když byla ještě silně závislá na alkoholu a prášcích, Karel se jí vždy snažil alespoň po telefonu domluvit, aby se šla léčit.

Tento hovor ale měla většinou přerušit Dominičina macecha Ivana Gottová (44), která Slavíkovi telefon bez dovolení vytrhla a začala na Dominiku křičet a vyčítat jí, že je troska. Tehdy její chování Dominika nesla těžce a mrzelo ji to, ale dnes už je to všechno za ní a snaží se na Ivanino chování nemyslet.

Trápilo ji svědomí?

Když Gott zemřel, Ivanu možná začalo trápit svědomí, a proto začala Dominice pomáhat. Dala jí peníze, pokoušela se jí sehnat bydlení a mnoho dalšího. Dominika nejspíš tušila, že Ivanina náhlá pomocná ruka není úplně tak moc upřímná.

Proto se po čase rozhodla od ní odstřihnout a žít život na vlastní pěst. Našla si práci za barem v centru Prahy a moc ji to tam baví, navíc by měla mít i druhou práci. Dlouho už údajně nebyla takhle spokojená.

Odtrhly se od sebe

Tyto dvě ženy už si zřejmě nemají moc co říct. Pro Ivanu jsou na prvním místě její dcery a potom také to, aby si i nadále udržela dobré jméno. Do toho řeší věci kolem agentury jejího manžela a Dominiku už zřejmě také naprosto vypustila ze svého okruhu zájmů.

Stejně to má i Mistrova dcera, která se Ivaně nechce vnucovat jen kvůli tomu, že má finanční polštář snad do konce života. Peníze si údajně raději vydělá a nebude už nikomu viset na krku. Ani jedna z Gottových však tu druhou na milost nevzala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...