Ustavičně na ni žárlí?

Herečka Libuš e Šafránková (65) očividně rezignovala na svůj život. Už z ní léta není ta okouzlující pohádková Popelka. Poslední dobou vůbec nedbá o svůj vzhled. Nedávno se ukázala na narozeninové oslavě svého manžela Josefa Abrháma (79), kde byla k nepoznání.

Působila, jako by jí bylo o dvacet let více. Stojí za tím snad žárlivý Abrhám? Je dost možné, že v tom má prsty právě on. Už před lety totiž vyšlo najevo, že si Josef nepřeje, aby jeho šarmantní manželka hrála po boku někoho jiného.

Také vás může zajímat ...

Proto nejspíš nejsou poslední roky často obsazovanými herci. Zřejmě není každý režisér zvědavý na to, aby museli oba dva být součástí stejného filmu. Patrně tedy Libušce řekl, aby byla upravená pouze pro něho a mezi lidi se radši vůbec nelíčila.

I po letech z něho tak mluví zřejmě trochu žárlivost..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...