Ustojí Bohdalová další milostné zklamání?

Zdá se, že idylický vztah začíná mít trhliny

Jednou si posteskla, že jí ke štěstí chybí i nějaký ten partner. Pak ho nejspíš našla. Bojí se snad jeho ztráty?

Od chvíle, kdy se po boku herečky JIŘINY BOHDALOVÉ (85) začal objevovat miliardář LUBOMÍR FOCKO (62), viditelně pookřála. V současné době je ale na legendě filmového plátna znát nespokojenost. Čekala snad od vztahu s boháčem víc? Nebo touží po svatbě, která stále nepřichází?

Na začátku jejich vztahu, tedy lépe řečeno, v době, kdy se společně začali ukazovat na veřejnosti, vypadali jako nerozlučná dvojice. Jiřina Bohdalová, známá nejen svým hereckým talentem, ale také poněkud divočejší povahou, jako by se najednou uklidnila a hýřila úsměvy na všechny strany. Nikdo ji nepoznával.

Zdálo se, že hořkost, kterou v ní před lety svým odchodem zasel bývalý partner a muž jejího života RADOSLAV BRZOBOHATÝ (†79), konečně hodila za hlavu a užívala si nové lásky. Jenže vztah, o němž se v kuloárech mluví často jako o spíše přátelském, zřejmě není tím, co si herečka představovala. Začalo se spekulovat, že si herečka myslela i na vdavky.

Myslíme si, že Bohdalová má dnes už jiné priority, případný rozpad slibného vztahu by s ní ale samozřejmě zamávat mohl.

Také vás může zajímat ...

O vztah nestojí?

Spekulace ovšem neustály. Herečka letos v dubnu oslavila 85. narozeniny a prý očekávala, že se kromě mnoha velkolepých darů dočká také žádosti o ruku. Všechno tomu údajně nasvědčovalo. Vždyť ještě vloni v listopadu se ona veselka měla chystat. „Jenže žádost o ruku od Focka nějak nepřišla.

Prý řekl, že k tomu není teď vhodný čas, ale že dál zůstávají přátelé a partneři,“ uvedl novinám jistý zdroj. Je otázka, že si to vymyslel, protože chtěl být prostě zajímavý. Herečka prý měla údajně říct, že o takový vztah nestojí a že dál bude raději sama.

S její svéráznou povahou by se tomu divil málokdo, pokud Bohdalová touží spíš po opoře než milenecké lásce, nejspíš by to neřešila.

Kam zmizeli?

Herečka se v poslední době na veřejnosti příliš neukazovala a i to zavdalo příčinu ke spekulacím. „Asi nemá nejlepší náladu, spíš bych tipoval, že pro ni je těžké se ukázat,“ uvedl jeden z jejích příznivců. Snad všechny obavy herečka rozptýlila, když se s Fockem ukázala na festivalu v Karlových Varech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...