Ustojí jejich vztah žárlivost?

Nad jejich dvanáctiletým manželstvím se prý začínají stahovat mračna.

Oblíbená seriálová herečka Ljuba Krbová (62) si dosud spokojeně žila po boku svého manžela Ondřeje Neffa (75), se kterým mezi sebou mají třinácti letý věkový rozdíl.

Také vás může zajímat ...

Přesto jsou spolu už více než dvanáct let. Žádné větší rozbroje jejich manželství neprovázely. Teď je ale čeká těžká zkouška.

Ljubu, která hraje v seriálu Ulice už více než patnáct let hodnou Aničku Liškovou, a pěkných pár let je v seriálu bez chlapa, konečně čeká nový partner.

Věkový rozdíl mezi manžely začíná být znát?

Dokonce je spolu před kamerou čekají pěkně žhavé scény! „V Ulici potkám muže, který pro mne bude takovým guru. Bude to můj učitel a pak i něco víc,“ prozradila Krbová.

Neff, který prý na Ljubu i po letech stále velmi žárlí, se tak po letech bude muset o svoji partnerku dělit. A to se mu asi líbit nebude. Nepřenese si Ljuba žhavé zážitky ze seriálu i do soukromí? A jak žhavé milostné scény snese její manžel?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...