Ustojí náhlou manželskou krizi?

Herec a bavič Aleš Háma (47), kterého každý může znát z novácké soutěže Tvoje tvář má známý hlas, teď nemá zrovna šťastné období.

Protože nemůže vykonávat svoji práci tak, jak by si přál, musí žít z úspor, které mají s manželkou Gabrielou (47). A to mu prý nedá spát.

Také vás může zajímat ...

Není na to zvyklý

Jeden z porotců populární soutěže si do poslední chvíle žil jako v bavlnce. Když se ale zavřela divadla, všechno se rázem změnilo. Ani se ještě pořádně nevzpamatoval z náhlé smrti své milované maminky a už zase musel řešit jenom peníze.

O práci dokonce měla přijít i jeho žena. Zda je na tom něco pravdy, to se zatím neví. Jedno je ale jisté, manželé se mají, podle některých svých přátel, stále častěji hádat, což u nich nikdy nebylo zvykem.

Jejich situace se tak zdá hodně vážná, i když na rozvod to prý zatím nevypadá. Není žádným tajemstvím, že si Háma díky Tváři přišel na obrovský balík peněz, a to i přesto, že byl pouze porotcem.

Peníze už utratil?

Podle všeho měl dostat i více peněz než většina soutěžících, kteří na rozdíl od něj celé týdny dřeli. Jenže pokud se zakládá na pravdě, že jeho žena nyní nemá žádný příjem, moc jim z nově vydělaných peněz asi nezbylo. A právě to má mít dopad na jejich doposud šťastné manželství.

Mají doma dusno?

„Když nemá náladu, tak se zavře do svého pokoje, kde vydrží někdy být i celý den. Jsou ale i dny, kdy zkrátka doma nevydrží a uteče na ryby,“ popsala manželka baviče, jak to u nich doma v poslední době často vypadá.

Je sice jasné, že Aleš nemůže zářit jako sluníčko každý den, zvlášť když k tomu nemá moc důvod, otázka ale je, jak dlouho to Gabriela ještě s mužem vydrží. Všechno nakonec může vygradovat až v rozvod, pokud nebudou situaci včas řešit. Peníze přece nejsou všechno a brzy bude určitě zase lépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama