Ustojí Rottrová první manželskou krizi?

První půl rok po svatbě si asi zpěvačka Marie Rottrová (75) představovala jinak. Její novomanžel Milan Říha (60) už po půl roce manželství začal vystrkovat růžky. Za všechno prý může výměna názorů ohledně trávení vánočních svátků.

Zatímco zpěvačka se chtěla uchránit domácím pracím a vyrazit na prázdniny za teplem do Austrálie, kde by se sešla se svým starším synem Martinem (54) a jeho rodinou, její manžel se těšil na svátky doma.

„Když jsem to navrhla, následovalo mlčení. Viděla jsem, že se mu to nelíbí,“ svěřila se zpěvačka. Nakonec Marie jako moudřejší ustoupila a manžela rozmazlovala svou pověstnou pečenou krůtou a sladkým štrúdlem. „Pro mě to letos nebyly svátky pohody a klidu, ale svátky u plotny,“ prozradila Marie s tím, že od svého manžela pomoc ani nežádala, protože si stejně všechno udělá nejlépe sama.

Také vás může zajímat ...

Překonají společně první manželskou bouřku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...