Ustoupil své ženě

David Gránský (28). Zdá se, že se pohledný herec už vybouřil a konečně i usadil...

Herec David Gránský (28), který je hvězdou seriálu Sestřičky Modrý kód, je idolem mnoha ženských srdcí a jeho manželka Nikola Gránská (26) si je toho dobře vědoma.

Snad aby si ho pojistila, tlačí prý na založení rodiny. A jak se zdá, herec se nebrání. „Ne, že bychom o tom nemluvili.

Také vás může zajímat ...
Když se objeví ve společnosti, vždy jim to sluší

Ale teď máme jiný program, svatební cestu. A pak, když to přijde, tak to přijde,“ přiznal opatrně Gránský, že už se blíží doba, kdy budou doma tři, přestože se šušká, že kdyby bylo rozhodnutí na něm, s potomkem by určitě ještě počkal. Jenže to vypadá, že prostě jen ustoupil manželce, snad aby ji ubezpečil, že se o svou pozici v jeho životě nemusí bát.

Nikola si ale možná neuvědomuje, že pokud by ho k dítěti skutečně donutila, mohlo by to na jejich vztah mít přesně opačný efekt, kdy by David od zodpovědnosti, o kterou nestál, mohl začít utíkat. Náruče svobodných kolegyň by pak byly o to lákavější

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama