Utajené těhotenství?

Během karantény nemohla chodit modelka Heidi Klum (47) do posilovny a to se nejspíš začalo pomalu podepisovat na její postavě.

Sice má stále tělo, které by jí mohly závidět klidně o dvacet let mladší ženy, ovšem je jasně patrné, že to není co bývalo. Možná je v tom ale něco jiného než absence cvičení.

Také vás může zajímat ...

V zahraničí se totiž spekuluje o tom, že je modelka těhotná se svým partnerem Tomem Kaulitzem (30). Hodně tomu nahrávají fotky, které Heidi sdílí na sociálních sítích. Často sdílí fotky nafouknutého bříška a i když tvrdí, že se jen dobře najedla, pravda klidně může být někde úplně jinde.

„ A co teď nosit?“ zeptala se svých sledujících na internetu, přičemž se na snímku marně snažila zapnout své kalhoty přes bříško. A možná tak už brzy bude muset „kápnout božskou“, jelikož své břicho už jednoduše neskryje za výmluvy o dobrém obědě či večeři.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...