Utajené zásnuby?

Jedna fotka způsobila poprask okolo herečky Anny Kadeřávkové (23), známé ze seriálu Ulice. A přestože je herečka známa tím, že svými snímky ráda provokuje, v tomhle je zcela nevinně a možná si vyčítá, že si nedala větší pozor!

Také vás může zajímat ...

O co jde? Herečka se vyfotila v rámci reklamní spolupráce, jak pracuje na notebooku. Na první pohled není na obrázku nic šokujícího. Ale pak si pozorní fanoušci všimli, že na levém prsteníčku půvabné herečky je krásný prsten s kamenem.

Že by to byl zásnubní prsten, co zdobí Aniččinu ruku?

Okamžitě tak začali spekulovat, že Anna, která už nějakou dobu randí s rapperem Jánem Strapcem alias Strapem (31), byla požádána o ruku, a vzhledem ke šperku se dá předpokládat, že řekla Ano. Ona sama spekulace nevyvrátila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama