Kvůli roli utajený spor s kolegyní?

Legendární Iva Janžurová (79) je velká profesionálka a na rozdíl od mnohých jiných se o svých kolezích vyjadřuje korektně.

Občas se ale přeci jen vynoří spekulace o tom, že někoho tak úplně nemusí. Naposledy takové dohady podpořila, když až po letech přiznala, že málem nevzala roli v úspěšném filmu Teorie tygra. Důvod prý bylo, že nechtěla hrát s Eliškou Balzerovou (71).

Také vás může zajímat ...

Oficiálním důvodem, který uvedla je fakt, že je starší pouze o osm let a neměla by tak ztvárňovat její matku. Z okolí hereček se ale nesou zvěsti, jestli v tom náhodou není i něco jiného.

Obě matadorky českého filmu se znají už desetiletí, vždyť spolu hrály například v diváky milovaném seriálu Nemocnice na kraji města, a velkou část života strávily společně v Divadle na Vinohradech. Možná, že tam je zakopaný pes. Nebyly první herečky, co se kvůli souboji o obsazení rozkmotřily.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama