Utajila další veselku?

Už pěknou řádku let žije DANA BATULKOVÁ (62) po boku režiséra ONDŘEJE ZAJÍCE (50). A vypadá to, že se se rozhodli k velkému kroku.

Když vyplulo na povrch, že je jí někdejší manžel David Prachař (61) nevěrný s kolegyní a kamarádkou Lindou Rybovou (45), zhroutil se jí celý svět.

Také vás může zajímat ...

Později se sice ukázalo, že to byla právě Dana Batulková (62), která měla být nevěrná jako první, to ovšem nic neměnilo na tom, že ze dne na den přišla o manžela a otce svých dětí. Skoro to už vypadalo, že herečka zůstane navěky sama. Pak se ale objevil někdo, kdo jí zase dokázal vlít novou krev do žil.

Děsil ji věkový rozdíl

Ačkoli si hned padli do oka, Dana měla zpočátku velké pochyby, přece jenom už jí bylo padesát a její nový vyvolený, divadelní režisér Ondřej Zajíc (50), byl o celých 12 let mladší. Přesto se nad to všechno dokázala povznést a brzy zjistila, že věk je opravdu jenom pouhé číslo. S Ondřejem si báječně rozuměla a byla konečně zase šťastná.

Přestali se spolu ukazovat

„Určitě jsem nezahořkla tak, že bych si myslela, že ten, co mě opustil, je jediný na světě. Po nějaké době už jsem na to byla vnitřně připravená,“ svěřila se tehdy. Krátce nato spolu začali žít na statku v Kolodějích
a vše bylo zalité sluncem.

Dokonce jim nevadil ani fakt, že spolu tráví čas nejen doma, ale i v práci. Jenže zatímco v minulosti byli spolu ti dva vídáni poměrně často, poslední dobou se tak stávalo čím dál tím méně. Není se tedy ani čemu divit, že se začalo spekulovat o jejich krizi.

Mnozí si dokonce mysleli, že už dávno netvoří pár. Herečka ani její partner se k tomu ale nikdy ofi ciálně nevyjádřili, a tak si většina kolegů vše jenom domýšlela. Dana navíc už před lety prohlásila, že ač našla v Zajícovi opravdového parťáka pro život a velkou oporu, znovu už by se po jednom nevydařeném manželství nevdávala.

Něco se změnilo?

Nyní se ale zdá, že čas její plány poněkud změnil. Dana se totiž nedávno objevila v jednom rozhlasovém pořadu a divákům jistě neuniklo, že se na jejím levém prsteníčku blýská snubní prsten. Že by si snad opravdu svého letitého přítele přece jenom vzala?

Možná za tu dobu došla k názoru, že žít na psí knížku může být sice na jednu stranu docela svobodným řešením, na stranu druhou ale ne tak zcela. Batulková se totiž před časem prořekla, že kdyby se s ní něco stalo, partner by ani nedostal informace o jejím zdravotním stavu. Nebo je snad za jejím rozhodnutím něco úplně jiného?

Nechce zůstat sama

Že má se svými potomky hodně blízký vztah, to se ví. Jakub (37) sice vylétl z hnízda už před několika lety, Mariana (26) však nedávno. A nutno podotknout, že to herečku hodně vzalo. Najednou neměla po svém boku ty, kteří pro ni znamenali jedinou jistotu. Snad tak nebyl údajný sňatek jenom hereččinou náplastí na samotu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama