Utajila přede všemi milence?

Nyní září v seriálu Ordinace v růžové zahradě jako dominantní šéfka záchranné služby, která si jde vždy za svým. Z herečky Jany Holcové (45) mají její seriáloví kolegové velký respekt.

Působí ale sympatická blondýnka takhle na chlapy i v reálném životě? Ona sama se snaží ze svého soukromí neprozrazovat téměř nic. V minulosti si totiž prošla drsným rozchodem, a od té doby si raději nechává vše pro sebe.

Také vás může zajímat ...

Herečka před lety žila po boku herce a dabéra Davida Novotného (51), kterého milovala nade vše. Mají spolu dceru Emu (16), která momentálně studuje na česko-italském gymnáziu. Rozešli se už před více než deseti lety, ale tehdy to Janu dost zasáhlo.

Čekala, že se bude snažit

Dodnes vlastně nikdo pořádně neví, proč šli ti dva po tolika letech společného života od sebe. Nejspíš ani sama Holcová tomu příliš nerozuměla, proto po rozchodu čekala, že se o její lásku bude David ještě trochu snažit. Novotný za ní ale moc dlouho nesmutnil.

Dal se dohromady s novou partnerkou, se kterou je dnes dokonce ženatý a mají tři děti. Pro Janu to bylo nemilé překvapení. Šokovalo ji, jak rychle se její bývalý posunul kupředu. Od té doby se o svých známostech raději odmítá bavit. I tak se ale ukázalo, že na muže tak úplně nezanevřela.

Měla pár románků

Ačkoli to pro ni byla velká rána, čas očividně všechno dokázal zahojit a herečka se po nějaké době přece jen oklepala. Když bylo dceři zhruba sedm let, měla mít stálý vztah. Identita partnera není dodnes nikomu známá, ale jedno je jasné – nakonec jim to neklaplo.

Podobných vztahů měla mít Holcová víc, ale žádný z jejích nápadníků se u ní doma údajně dlouho neohřál. Proto se začala soustředit jen na svou dceru a kariéru. Od lásky si dala pokoj a snažila se uplatnit svou energii jinde.

Když se jí naskytla nabídka hrát v nekonečném seriálu, bez váhání kývla. Z milostné dějové linky, kterou měla ztvárnit s Radimem Fialou (49), měla mít zpočátku strach. Nakonec se ale ukázalo, že si rozumí mnohem víc, než očekávala.

Milostné scény jí jsou trapné

Herce pojí nejen spousta společných názorů, ale především stejný smysl pro humor. Když nastoupila do rozjetého seriálu, měla pochopitelně obavy, ale nakonec si se všemi výborně sedla. Především tedy s Fialou. „Padli jsme si do oka.

Je to prima žena se smyslem pro humor. Opravdu si rozumíme,“ svěřil se Radim. Stejný názor má mít i Holcová, která se do herce velmi pravděpodobně zakoukala. Navíc přiznala, že při milostných scénách se po boku Fialy šíleně stydí.

To jen potvrzuje to, že jí herec není lhostejný. Kolikrát jde jen třeba o vášnivější polibek, a Jana už má celá rudnout.

Tráví spolu volný čas?

V Dejvickém divadle přitom zvládla zahrát i mnohem odvážnější scény a nedělalo jí to problém. I když se Jana snaží držet svoje soukromí pod pokličkou, v tomhle případě se jí to začíná vymykat z rukou.

I Fiala je typ herce, který o svém životě zarytě mlčí. Dokonce ani neprozradil, zda je ženatý, nebo svobodný. Jediné, co se o něm ví, je, že má dvě děti. Nikdo však neví, jestli s jejich matkou žije, nebo ne.

Se sympatickou herečkou má navíc trávit i volný čas. Na natáčení se jeden druhého nejspíš nemohou nabažit, a tak si to údajně vynahrazují i jindy.

Doma příliš nepobývá

Zdá se, že je mezi nimi skutečně něco víc než jen velmi dobré přátelství. Jana tráví dny, a téměř i noci, v práci. Když už se v jejím diáři objeví nějaká ta volná chvilka, říká se, že ji má trávit právě s Radimem. Její dcera o tom ale nejspíš neví.

Má být údajně zklamaná z toho, že je maminka pořád na natáčení, a nemá tak tolik času na ni. Pro Holcovou ale asi zatím Fiala není úplně jasnou volbou, proto o něm raději příliš nemluví, dost možná to ale nechce jen zakřiknout, zvlášť pokud je herec opravdu ženatý, nejspíš by nechtěla být rozvracečkou rodiny.

Uvidíme, jak se jejich vztah vyvine, nedávno měli v Ordinaci seriálovou svatbu a pro oba to byl nezapomenutelný zážitek. Mohla by se snad veselka za pár let zopakovat i v jejich reálných životech? Jana by si to určitě po tolika nevydařených vztazích víc než zasloužila, a pokud je Radim pro ni opravdu ten pravý, není co řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama