Utajili nákazu koronavirem

O spouště světových celebrit se veřejnost dozvěděla, že prodělali nákazu koronavirem. Victoria Beckham (46) s manželem Davidem Beckhamem (45) to ale dokonale utajili.

Také vás může zajímat ...

Údajně se jim totiž vir dostal do těla už v březnu, tedy když se epidemie v Evropě teprve rozjížděla. Nakazit se měli na jednom z večírků v Los Angeles a následně nemoc prodělali také členové jejich personálů a příbuzní.

Nákazu covidem-19 u sebe pocítili až po návratu do Velké Británie, přičemž především Victorii to pořádně vyděsilo. „Začala panikařit a okamžitě nařídila celé rodině přísnou karanténu,“ informují zahraniční média. Ještě dlouho po nákaze trávila rodina čas na venkovském sídle a odmítla spoustu pozvánek na večírky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...