Utajovaná svatba měla velmi hořký konec

Nela Boudová (51), původním j m é n e m Neila Najar, v posledních letech známá třeba z úžasných komedií Vratné láhve nebo Líbáš jako bůh, vždy okouzlovala okolí svým exotickým půvabem. Jen málo jejích fanoušků však tuší, že za krásné oči a charakteristické vystouplé lícní kosti atraktivní herečky mohou arabské geny, které zdědila po svém otci.

Musela vyrůstat u babičky Rodiče budoucí herečky se poznali, když její otec, původem z Tunisu, přišel kdysi studovat do Prahy. Právě zde potkal Nelinu maminku, časem se vzali a narodila se jim malá Neila.

Také vás může zajímat ...

Když se však její matka odmítla odstěhovat do manželovy rodné země, následovat rozvod. Tehdy byly malé Neile pouhé čtyři roky. Protože trvalo několik dalších let, než si její maminka po rozvodu našla v Praze ucházející bydlení, vyrůstala Neila u babičky.

Té až s odstupem několika let došlo, že jí v té době něco chybělo. Vždyť zatímco ostatní děti ve škole, když měly nakreslit obrázek rodiny, namalovaly na papír tátu a mámu, Neila měla na výkresech pouze milovanou babičku.

Neila tak vyrůstala obklopená babiččinou láskou na dvorku a na zahrádce, v úžasném světě dětské fantazie. Vypadala jako nevycválaný fracek A protože se od svého snového světa nechtěla odpoutat ani ve škole, nepřipouštěla si obyčejnou realitu všedního dne, a s životem se prala po svém.

Alexandr nakonec opustil herečku i malou adoptovanou dceru.

Svou vnitřní slabost přebíjela předstíranou suverenitou a drsností, takže v té době vypadala jako nevycválaný fracek. Když bylo Neile devět let, její maminka se podruhé vdala. Z Neily Najar se stala rázem Nela Boudová, která se svojí maminkou a jejím manželem, zahraničním zpravodajem Československé televize, strávila část svého dětství v Německé demokratické republice.

Protože v citlivé době svého dospívání přišla o kamarádky a musela se adaptovat v jiné škole v cizí zemi a v jiném jazykového prostředí, neměla pak na tyto časy moc hezké vzpomínky.

Boudová si vše vynahradila, když se po základní škole přihlásila na konzervatoř v Praze. S otcem neměla nic společného To si pak začala doslova bezhlavě užívat volnějšího života bez dozoru dospělých. V té době se také herečka konečně setkala se svým biologickým otcem, žijícím v Kanadě.

I když při jejich setkání Nelu udivilo, jak jsou si vzájemně fyzicky podobní, stále tvrdí, že jinak nemají vůbec nic společného.

„Pro mě je můj otec druhej táta.“ Vdávala se v bílých šatech se závojem „Teď si rozumíme líp než kdykoli předtím,“ vyprávěla pak herečka, která se musela smířit s tím, že o ni její vlastní otec nestojí.

Pronásleduje rodinné prokletí i Boudovou?

Bohužel, Boudová měla s muži patrně problémy i později. Vždyť se rozpadlo její dlouholeté partnerství se scenáristou Janem Lekešem, s kterým si pořídila dva syny. Proto všechny její známé překvapilo, že Boudová na samém konci roku 2016 odvážně změnila svůj život.

Herečka, která do té doby o svém skutečném soukromí před veřejnosti spíše mlžila, na sociální síti totiž zničehonic zveřejnila fotografie ze své tajné svatby.

Celý svět se tak dozvěděl, že se Nela těsně před padesátkou konečně stala nevěstou. A protože se jednalo o její první svatbu, vdávala se v krásných bílých šatech se závojem. Jen krátce po sňatku přišel rozvod Její fanoušci až se zpožděním zjistili, že si jejich oblíbená vzala svého o šest let mladšího přítele Alexandra (45).

Alexandra vnesla do její domácnosti trochu něžnosti.

Romantický obřad proběhl na španělském ostrově Fuerteventura. Bohužel, štěstí sympatické herečky netrvalo dlouho. Už v roce 2018 vyšlo na povrch, že je Boudová rozvedená. V té době se patrně jen velmi těžce smiřovala se skutečností, že se její bývalý manžel Alexandr zařadil mezi ty muže v jejím životě, kteří ji krutě zklamali.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...