Utajované miminko?

Dříve jí bylo všude plno, dnes po Kateřině Kristelové (40) není ani vidu, ani slechu. Se svým partnerem Tomášem Řepkou (46) však nezahálí. Připravují se na svůj velký návrat.

Mají velké plány

Také vás může zajímat ...

Kniha, kde fotbalista vypráví o svých posledních dnech na svobodě i o tom, jaké to bylo ve vězení se na pultech objevila 22.5. Kateřina s Tomášem mají za to, že kniha půjde na dračku, a nebudou tak muset zase na chvíli šetřit, ale budou si naopak užívat.

Problém je ovšem v tom, že pokud jim jejich plán s knihou na českém trhu nevyjde, bude všechno jinak, než si plánovali.

Co skrývá?

Kristelová se ještě před nástupem Řepky do vězení stáhla do ústraní, a to i ze sociálních sítí, příliš mnoho lidí jí údajně psalo nenávistné komentáře, a tak chtěla mít od všech klid.

Jenže takhle nemůže žít věčně, neboť něčím se živit musí. Na druhou stranu se ale objevily spekulace, zdali se náhodou neschovává z úplně jiného důvodu. Možná je s Řepkou těhotná, ale ještě nepřišel ten správný čas toto tajemství odhalit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...