Utajovaný románek skončil dřív, než začal

Ne moc dobře utajený románek Brada Pitta (56) a německé modelky Nicole Poturalskiové (27) netrval moc dlouho. Než se vůbec potvrdil, je prý konec!

Také vás může zajímat ...

Prý to mezi nimi stejně nebylo vážné a modelka se už stihla vrátit k otci svého dítěte. Kdy se přátelství hollywoodské hvězdy a modelky z Německa posunulo do milenecké roviny a jak dlouho toto souznění trvalo, vědí jen oni.

Idol mnoha žena Tom Cruise byl prý zadaný. Vybral si kopií své exmanželky. Randil s mladičkou modelkou Nicole Poturalskiovou.

S Poturalskiovou se Pitt údajně seznámil loni, ale psát se o nich začalo až letos, když se objevili na koncertě Kanyeho Westa (43), kam Pitt přizval i svou další přítelkyni, Aliu Shawkatovou (31). V létě pak páreček načapali na letišti ve Francii, kde údajně strávili první a poslední společnou dovolenou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama