Uteče Dáda Patrasová do Itálie?

O jejich manželství ví česká veřejnost snad úplně všechno. Že se Felix Slováček (73) netají milenkou a jeho manželka Dáda Patrasová (60) mu ji toleruje, sice může být na české poměry trochu nezvyklé, přesto existují tací, kterým to nevadí.

Slováček s Patrasovou jsou toho živým důkazem. Jenže hlavním důvodem, proč mu Dáda milenku toleruje, je nejspíš to, že si také někoho našla a dokonce se tím už ani netají. „Jsem čerstvě zamilovaná,“ přiznala. Nejspíš skutečně podlehla temperamentu italského přítele, se kterým byla nedávno k vidění na společné večeři.

Prý ji miluje už dlouhých osmnáct let a tak je docela možné, že teď se své vyvolené konečně dočká.

Také vás může zajímat ...

Jediné, co nově vznikajícímu páru nehraje do karet, je vzdálenost mezi nimi. Bohatý Ital totiž žije v Kalábrii, zatímco jeho vyvolená v Praze. Může láska na takovou dálku fungovat? Nebo je snad nasnadě ptát se, zdali se náhodou Dáda nechystá odstěhovat za ním do Itálie?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...