Uteče Eva Holubová do zahraničí?

Tajné plány herečky!

Eva Holubová.

Už před lety si EVA HOLUBOVÁ (57) pořídila dům na Sicílii, kam utíká pokaždé, když je to alespoň trochu možné. Slunce a povaha tamních obyvatel jsou tím, co ji láká pořád se vracet a díky čemu by si prý dokázala představit, že by se na ostrov jednou odstěhovala natrvalo.

„Jsou tam možná chudší, ale mají mnohem větší touhu a vůli se radovat,“ vysvětluje herečka, co ji tolik imponuje. Líbí se jí, že mají radost z maličkostí, váží si své rodiny a za ničím se tolik nehoní, jako tomu bývá u nás.

„Lidé nakonec zapomínají opravdu žít,“ míní Eva, která si tam našla už spoustu přátel. Všichni jsou prý hodně komunikativní, a tak se mezi nimi cítí velmi dobře. Navíc nikdo nezná její tvář z filmů či televize, díky čemuž si užívá soukromí, které jí u nás trochu chybí.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...