Uteče jí snoubenec s mladší kolegyní?

Umí být pořádně sexy. Někdy to ale nestačí. SANDRA NOVÁKOVÁ (38) má teď zřejmě velké starosti. Těšila se na svatbu, a místo toho přišlo velké zklamání

Zatímco dříve byla pořádná divoška, dnes ji zajímá hlavně rodina. Přesto si Sandra Nováková (38) neodpustí oblékat se vyzývavě a provokovat. Už několikrát se jí to ale mělo vymstít. A protože má dost přelétavou povahu, dlouho u ničeho nevydrží.

Také vás může zajímat ...

V případě jejího snoubence, režiséra Vojtěcha Moravce (33) je ovšem všechno jinak. Říká, že je to její největší láska, se kterou chce strávit zbytek života. Možná se jí to však nesplní.

Na minulost nerada vzpomíná

Než potkala svou životní lásku, ušla dlouhou cestu. Randila a chodila s mnoha muži, lidé si však pamatují hlavně její vztah s producentem Janem Nejedlým (50). Ten ovšem nevyšel.

Ačkoli spolu plánovali svatbu, na poslední chvíli si to herečka rozmyslela. Podle některých chodila Nováková s Nejedlým hlavně z toho důvodu, že jí kdykoli mohl dohodit nějaké pěkné filmové role.

Pak se však jejich vztah zvrtnul a to zejména poté, co byl Nejedlý odsouzen na pět let do vězení za podvody. Sandra se nejspíš zalekla, že by měla chodit s trestaným mužem, a tak vztah ukončila. Pro jejího snoubence to ale byla velká rána, ze které se nemohl vzpamatovat.

Myslí jenom na sebe?

Doufal, že na něho počká, až se vrátí z vězení a začnou si plnit sny, které společně plánovali. To se ale spletl! Údajně ještě v době, kdy spolu oficiálně chodili, si totiž za něj měla najít náhradu, a to právě Moravce.

Poměr několik dlouhých týdnů tajili. Srdci se však poručit nedá. Nakonec svůj vztah potvrdili i oficiálně. Nejedlý však na Novákovou nikdy nezapomněl a dodnes ho mrzí, že mu nebyla oporou v nejtěžších chvílích jeho života.

Ovšem někteří z těch, kteří herečku dobře znají, tvrdí, že vždycky myslela spíš na sebe než na lidi okolo sebe. Není se proto čemu divit, že s nikým dlouho nevydržela.

Sedmý rok bude tím posledním?

A to neplatilo jenom v případě vztahů, ale i rolí. Jakmile se někde objevovala na její vkus příliš dlouho, raději od toho upustila a šla hledat něco lepšího, nebo aspoň jiného. Její nespoutanost a prořízlá pusa ovšem imponují nejen režisérům, ale i jejím fanouškům.

Je zkrátka svá a nebere si servítky. To zřejmě zaujalo i Moravce. A nejspíš mu její divoká povaha vyhovuje, neboť jsou spolu již sedm let a to je relativně dlouhá doba. Otázkou však je, jestli tento kritický rok pro ně nebude smolným a posledním.

V únoru ohlásili zásnuby, ale od té doby se vůbec nic neděje. Odložili snad svatbu kvůli koronaviru? Nebo k tomu mají jiné, mnohem osobnější důvody? Sandra se se svým partnerem objevuje na veřejnosti poměrně často.

A své fanoušky zásobuje na sociálních sítích společnými fotografiemi. Proto to vypadá, že jsou stále šťastní a vše je zalité sluncem. Ovšem jen na první pohled.

Jen ji škádlí, nebo to myslí vážně?

Jak to má Sandra se svým snoubencem právě v těchto dnech? Čím dál častěji se o nich říká, že jsou na ostří nože. Kvůli čemu? Moravec se údajně zakoukal do jedné z hereččiných kolegyní? Nemá jít sice o nic vážného, jen se o jedné mladší herečce vyjádřil, že nemít Sandru, zřejmě by se o ni snažil.

To sice vůbec nic neznamená, ale protože je Sandra velmi žárlivá, nejspíš byl hned oheň na střeše. O kterou herečku jde, není známo, je ale dost pravděpodobné, že dotyčná bude jednou z tváří Modrého kódu. V seriálu totiž Moravec působí jako režisér.

Dělají si naschvály

Může to vypadat jako nevinné kočkování, ale může se také stát, že kvůli tomu sejde ze svatby. Sandře totiž údajně stačí málo, je hodně impulzivní, a tak se má také velmi rychle a někdy i unáhleně rozhodovat. Ale za necelé dva roky jí bude čtyřicet, a tak už nemá na omyly věk.

Navíc má se svým snoubencem krásného syna Mikuláše (4,5) a ten stojí za to, aby se partneři k sobě chovali hezky a nedělali si žádné naschvály. Před pár dny se objevila zpráva, že Nováková s Moravcem svatbu oddalují ne kvůli neshodám, ale utajovanému těhotenství. To by jejich vztah utužilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...