Uteče od rodiny kvůli penězům?

Když vyšlo najevo, že zpěváka Bohuše Matuše (47) a jeho o třicet let mladší přítelkyně Lucinka (17) čekají dítě, přišlo na řadu i společné bydlení.

Také vás může zajímat ...

Zpěvák se netají tím, že si miminko moc přál a tak by se dalo čekat, že se bude vznášet na obláčku štěstí. O to víc zarážející je jeho současné chování. Je pochopitelné, že jako muž se strachuje o to, jak dokáže svoji rodinu zajistit, ale sám přiznává, že po finanční stránce byl pro něj minulý rok ten nejlepší za posledních 15 let kariéry.

Pro vztah s mladší dívkou je terčem posměšků.

I přesto, jakoby nechtěl „pustit chlup“. Dokonce téměř všechno vybavení do nového domova, včetně nábytku nebo pračky, platili Lucčini rodiče. Bohuš byl doteď zvyklý hospodařit si sám a je možné, že ho zodpovědnost děsí. Snad mu nepřijde na mysl možnost, že alimenty by ho vyšly levněji než společné soužití

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama