Uteče po deseti letech od svého muže?

JITKA ČVANČAROVÁ (42) má teď velmi těžké a složité období. Ocitla se totiž před zásadním životním rozhodnutím. Chystá se opustit manžela PETRA ČADKA (42)?

V minulém roce překonala sama sebe. Dokázala ze sebe vydat to nejlepší v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Zároveň však ale přišla o všechnu životní energii. Ztratila blízkého člověka a také začala přemýšlet nad tím, zdali v životě dosáhla všeho, co chtěla.

Také vás může zajímat ...

Jitka Čvančarová (42) ze seriálu Hlava Medúzy údajně začala bilancovat už po čtyřicítce a nyní zvažuje, co se životem udělá dál. Může za krizi Petr Čadek (42)? Plány na třetí dítko jim údajně překazil minulý, pandemický rok.

Oba zůstali téměř bez práce a museli se naučit, jak přežít. Když si v červenci roku 2010 dali Jitka s Petrem jedno z prvních tajných rande, všichni doufali, že se na ni konečně usmálo štěstí.

Přebrala chlapa kolegyni?

Sama herečka ale tvrdila, že o žádnou schůzku s Čadkem nešlo, že jsou jen přátelé. O pár týdnů později se ukázalo, že jiskra mezi nimi přece jenom přeskočila. Vztah údajně tajili kvůli tomu, že měl Čadek tou dobou randit s její kolegy ní Tatianou Vilhelmovou (42).

S tou se totiž seznámil v průběhu taneční soutěže StarDance, kde tvořili taneční pár. Okamžitě se do sebe zakoukali a prý spolu prožili sice krátký, avšak velmi vášnivý románek. To však oba dodnes popírají.

Odmítají údajně přiznat i to, že to byla právě Čvančarová, která vše přerušila. Čadek měl zjistit, že ona je tou pravou ženou pro něj, nikoli Vilhelmová. Vždycky měl rád ženy vysoké, statné a s bujným poprosím. To všechno Jitka splňovala. Že ale vyhrála nad svou kolegyní, se prý dozvěděla až o několik let později.

Změnila se k nepoznání

Uběhlo jen pár měsíců a už společně stanuli před oltářem. Byla to láska jako z pohádky. Nikdo a nic jim jejich radost a štěstí nemohl vzít. Když ale herečka poprvé otěhotněla a čekala dcerku Elenu Emílii (8), rázem se všechno změnilo.

Při prvním těhotenství nabrala třicet kilo. Dvaadvacet nechala v porodnici, osm pak pracně shazovala. To ji mělo psychicky velmi rozhodit. Bývala sexsymbolem, tajným snem mnoha mužů a ženy jí záviděly.

Najednou se z ní stala matka a hospodyňka, která nemá čas na nic jiného než jen uklízet, vařit a prát. Byla z toho prý vyloženě nešťastná. Chtěla mezi lidi, toužila znovu hrát.

To se jí také splnilo, avšak setkávala se s tolika zvídavými pohledy, až to pro ni bylo téměř nesnesitelné. Všichni hodnotili její postavu po porodu a ptali se na to, kolik přibrala. Postupem času si však diváci zvykli, že je Jitka sexy ženská „krev a mlíko“.

Krize se začala stupňovat

Pro Čadka je stále stejně krásná, ne-li krásnější než dřív. Podle něho měla konečně postavu, jakou on nejvíc zbožňuje, ale to jí evidentně nestačilo. Vše se otočilo až při druhém porodu syna Theodora (2), kdy se nejspíš smířila s tím, že už z ní Twiggy nikdy nebude.

Jejich manželství opět vzkvétalo a herečce ani nevadilo, že se musí starat o dvě děti a ještě o manžela. Až v minulém roce nastal v jejich vztahu další zásadní zlom. Doba koronavirová totiž zapříčinila, že Jitka s manželem trávili společně více času než obvykle a začali na sobě nejspíš hledat chyby.

Vzájemně se údajně osočovali z nejrůznějších hloupostí a drobností. Starosti o domácnost si sice měli pečlivě rozdělit, ale konvezrace mezi nimi asi vázla anebo se vždy údajně zvrtla v hádku.

Rádi by si od sebe, jak tvrdí jejich přátelé, dali na chvíli pauzu, ale zatím to kvůli nejrůznějším pandemickým opatřením není možné. Navíc mají mít oba strach, že by je to mohlo stát manželství. Kdysi si myslela, že je schopná strávit celý život s mužem, kterého bude milovat. A právě Čadek byl jejím vyvoleným.

Pořád ji miluje

Nyní se však začíná ukazovat, že možná jejich svazek není tak pevný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mají za sebou desetiletý vztah, během kterého prožili hodně krásného, ale občas také ošklivého. Otázka je, jaké pocity a vzpomínky u Čvančarové převažují.

Čadek nikdy o své ženě neřekl křivého slova a vždycky se o ní vyjadřuje s láskou a úctou. To Jitka si prý ale v souvislosti s láskou k Čadkovi až tak jistá, jako byla na začátku, není. Má snad v úmyslu ho skutečně opustit?

Neví, co chce

Někteří tvrdí, že za to může jiný muž. Jenže Jitka rozhodně nemá povahu na to, aby manžela podváděla. Vždycky dokáže komukoli cokoli říct přímo do očí, bez vytáček. Tak jedná i s Čadkem.

Pro některé páry nastává po sedmi letech vztahu krize, ta se ale často vrací kolem desátého roku. Protože ale oba milují své děti a rodina je pro ně nadevše, je nepravděpodobné, že by se rozešli bez pokusu o to, aby svůj vztah zachránili, alespoň co se Čadka týče.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama