Útěk od manžela se jí vymstil

S manželem si teď asi neprochází nejlepším obdobím. Herečka EVA HOLUBOVÁ (60) si chtěla od všech hádek s manželem odpočinout, a tak vyrazila s dcerou do světa.

Posledních pár týdnů se v jejich domácnosti měly řešit jen samé problémy. Herečka Eva Holubová (60) se totiž se svým mužem Miroslavem Zdeňkem údajně dost často hádá, a to především kvůli jeho rýpání.

Také vás může zajímat ...

Miroslav má totiž Evu v jednom kuse poučovat, o což zkušená herečka rozhodně nestojí. Ze začátku Miroslavovo chování omlouvala, protože si neustále opakovala, že to s ní myslí dobře. Ale co je moc to je podle ní příliš, a tak se rozhodla dát si od manžela chvíli pokoj.

Měl o ně strach

Odjela tedy s dcerou Karolínou (25) na wellness do rakouského hotelu, kde si obě chtěly užít holčičí relax. Miroslava zpočátku odjezd jeho děvčat mrzel. Nejspíš chtěl být taky přizván, ale to se bohužel nestalo, protože mužské nechtěla děvčata ani vidět.

Miroslav se je alespoň snažil varovat, aby dávaly pozor, protože dnes se všude potulují nejrůznější existence.

Dámy ale nad jeho varováním mávly rukou, rozloučily se, a odjely. Evin manžel zůstal doma, ale trápila ho podivná předtucha, které se nemohl zbavit. Nakonec se ukázalo, že byla i celkem oprávněná.

Do dveří vrazil opilý násilník

Eva s Karolínou si svůj pobyt v lázních užívaly naplno. Sama herečka dokonce na svých sociálních sítích sdílela různé fotky a videa, na kterých plave v hotelovém bazénu. Fanoušci z toho byli nadšení, protože podle nich si jejich oblíbená herečka odpočinek zasloužila.

Poslední den se ale mělo všechno tak trochu zvrtnout. Do jejich hotelového pokoje se totiž pokoušel dobývat jakýsi neznámý muž. Nakonec se mu podařilo dveře otevřít čipem, což obě dámy vyděsilo. Pohotově však zareagovaly a podařilo se jim opilého muže odehnat.

Dveře ihned zamkly a zabarikádovaly svými zavazadly. Udělaly dobře. Muž se totiž po pár minutách snažil dveře vyrazit, a to už oběma ženám tuhla krev v těle.

Drsný návrat domů

Nakonec ale vše dobře dopadlo, opilý muž to po pár minutách vzdal a zřejmě usnul na hotelové chodbě. Herečku zarazilo, že nikdo z vedení hotelu nic neudělal, a bůhví, co se mohlo stát. Nemohla se dovolat ani na recepci, aby na násilníka upozornila. Návrat domů byl pro herečku i její dceru celkem drsný.

Když tento svůj nehezký zážitek vyprávěly Miroslavovi, pořádně se naštval.

Přesně před tímto je totiž varoval, a Eva s Karolínou se asi dlouho samy nikam nepodívají. Otázkou je, zda Evin výlet do ciziny jejímu manželství pomohl, nebo naopak.

Už ji nikam nepustí

Od muže se teď pravděpodobně dočká ještě více poučování, než předtím. Jejich vztahu tedy odloučení příliš neprospělo, naopak už si Eva od manžela dlouho neodpočine, protože ji nikam nepustí samotnou. To je od něj moc hezké.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...