Utekl do ciziny

Nejznámější slavný rybář Jakub Vágner (38) utekl z Česka a proslýchá se, že tu dokonce nechal samotnou svojí taneční partnerku ze soutěže StarDance Michaelu Novákovou (25). V zákulisí této hvězdné soutěže se spekulovalo nad tím, jestli mezi těmito dvěma nevznikl nový vztah.

Oba dva měli být přistiženi mimo kamery, jak se spolu neustále objímají a dokonce mělo dojít k výměně polibků. Poté když se soutěž uchýlila ke svému konci, Vágner veřejně prohlásil, že s Novákovou oslaví Štedrý den.

Také vás může zajímat ...

V ten den také slaví Jakub narozeniny. To se ale podle všeho nestalo. Rozmyslel si snad nový vztah nebo je za tím něco jiného? Jakub po celou dobu StarDance trpěl velkými bolestmi krční páteře a dost možná už jen trpělivě vyčkával na to, kdy takový zápřah definitivně skončí. Proto svůj útěk obhajoval tím, že si zkrátka potřebuje jenom od všeho odpočinout.

O krásku brzy ztratil zájem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...