Utekl jí milenec za jinou ženou?

Zatímco ještě nedávno plnila Hana Gregorová (64) spolu se svým o třicet let mladším milencem Ondřejem Koptíkem (33) přední stránky bulvárních magazínů, nyní jakoby o pozornost médií nestála. Podle některých informací dostal hereččin koloušek pořádně přes prsty a bylo mu zakázáno jakkoli komunikovat s novináři.

Byl to totiž on, kdo velmi často vypustil do světa nějakou zásadní informaci ze svého života s vdovou po herecké legendě Radoslavu Brzobohatém (†79). A to se Gregorové pochopitelně ani trochu nelíbilo. Otázkou je, zda jí vadilo, že jí veřejnost vidí díky Koptíkovi až do talíře, anebo se bála, že by mohl prozradit víc, než by bylo dobré.

Také vás může zajímat ...

Dobře sehrané divadlo

Podle některých svědků se Gregorová chová jinak, když si myslí, že jí jsou v patách novináři a jinak, když to vypadá, že není žádný fotograf v dohledu. To pak vystřídají zamilované pohledy a doteky, chladná tvář a odměřený přístup.

„Já je viděla v divadle u Gregorové, když si mysleli, že na ně nikdo nekouká, když je nikdo nefotil. Koptík přišel s nějakou kamarádkou, s Gregorovou si dali jen přátelskou pusu na tvář, prohodili pár slov…,“ popisuje náš zdroj a dodává, že následně odešel Koptík s kamarádkou do sálu a herečka se odebrala do zákulisí.

Podle dalších výpovědí lidí z okolí herečky, Koptík s Gregorovou v žádném případě nepůsobí jako milenecký pár ani jako partneři. „Ti dva spolu rozhodně nic nemají,“ uvedl jeden z nich.

Vyměnil ji za mladší?

Nabízí se samozřejmě vysvětlení, že jejich vztah ochladl a mladý ambiciózní muž si prostě našel někoho jiného. A Gregorová, která si vyslechla svoje už kvůli tomu, že si vůbec s tak mladým mužem začala neprotestovala.

Jenže ono to možná je všechno docela jinak. Čím dál častěji se totiž ozývají hlasy, že v případě toho páru vůbec nejde o lásku nebo nějaký vztah. Ale spíš o vzájemnou protislužbu. Zatímco herečce dělá dobře, že má po boku pohledného mladého sympaťáka, jemu zas vyhovuje zájem médií, sláva a finanční nezávislost.

Otázkou však je, jak dlouho může podobný vztah fungovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...