Utekl před svatbou a už má jinou ženu

Ještě loni na jaře se Milan Šteindler (62) chlubil svou blonďatou přítelkyní Kateřinou Krátkovou (45) a tvrdil, že do konce roku bude svatba. Jenže místo toho přišel rozchod. Vypadalo to, že se herec s Katkou usadí, ale byl to omyl.

Krátkovlasá Katka utekla z Česka a herec má po svém boku novou ženu. Krátkovlasou blondýnu vyměnil za dlouhovlasou zrzku v klobouku. Obě dámy jeho života však mají přece jen něco společného, spojuje je láska k tetování.

Také vás může zajímat ...

Katka měla výrazné kérky po celém těle a hercova nová přítelkyně má tetování na hřbetu ruky. Co se stalo se Šteindlerovou bývalou snoubenkou? Podle sociální sítě se loni v září odstěhovala do německého Regensburgu a změnila si stav na nezadaná. „V ČR ende (konec), v Rege Anfang (začátek),“ odpověděla na četné dotazy o náhlé životní změně Krátková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...