Utekla od manžela

O údajné krizi v manželství Lucie Benešové a Tomáše Matonohy (49) se mluví čím dál častěji. Rozhodla se to nyní Lucie konečně rozseknout? Jisté náznaky by byly…

Přestože je Lucie Benešová vyznavačkou tradičních rolí v rodině, kdykoli měla příležitost, nezapomněla se zmínit o tom, že je na všechno kolem dětí a na domácnosti sama. Její muž coby živitel nosil domů nemalé peníze a svou početnou rodinu dokázal zajistit tak, aby nikomu z jejích členů nic nechybělo. Herečce to ale bylo zřejmě málo, toužila nejen po jeho pozornosti, ale také pomoci.

Také vás může zajímat ...

Během let se ale ze strany manžela nic nezměnilo a čím dál častěji se začalo mluvit o tom, že manželství slavného páru prochází krizí. Dokonce se spekulovalo o tom, že si Benešová našla milence.

O rozvodu ani jeden nemluví, je ale klidně možné, že kvůli dětem řeší své problémy ve vší tichosti a tajně.

Sbalila se a odjela

Bývá obvyklé, že i když jsou manželé pracovně velmi vytíženi, snaží se najít pro sebe alespoň chvíli. V případě Benešové a Matonohy tomu ale bude zřejmě jinak, protože herci místo, aby byli spolu, tráví i dovolenou odděleně. Hvězda seriálu Slunečná se koncem letních prázdnin sbalila a vyrazila s manželovým karavanem na cesty sama jen s kamarádkou a dětmi.

Nejspíš si od muže potřebovala odpočinout. „Podnikly jsme s kamarádkou už moji druhou dámskou jízdu.

Řídím já, od manžela jsem dostala patřičné školení,“ uvedla herečka, které Matonoha svěřil svůj milovaný karavan a po celou dobu se prý strachoval, aby mu ho někde neodřela, nebo dokonce nenabourala.

Chce, aby žárlil?

Nejednou už se spekulovalo o tom, že k sobě má Benešová s bývalým partnerem Filipem Blažkem (47) pořád velmi blízko. Dokonce je prý spolu měli kolegové několikrát vidět na schůzce, která neměla být pracovní. Odjela snad herečka na dovolenou bez manžela i proto, aby v něm vzbudila červíčka pochybností, zda bude opravdu s kamarádkou nebo s pohledným kolegou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...