Utekla před ostudou pryč?

V Dubaji teď teploměr ukazuje 25 stupňů ve stínu. Přesto je tam Andree Verešové (40) nejspíš menší horko než doma v Česku, kde se od Štědrého dne její jméno skloňuje v souvislosti s nahrávkami domácího porna a žhavého striptýzu.

A tak modelka, která tvrdí, že šlo o podvrh, vše předala policii a frnkla daleko od mediálního honu. „Útěk. Dobíjení baterek,“ píše Verešová na sociální síti u fotky zapadajícího slunce v poušti, co pro ni cesta do Emirátů představuje.

Také vás může zajímat ...

Teď už se ale zase jakoby nic chlubí fotkami výletu do písečné pustiny, cvičením na břehu Perského zálivu či noční zábavou v hotelové restauraci.

S Danielem Volopichem. (56). Že by se manželé nahrávali při sexu, oba popírají.

Komu by se nelíbilo takovéto „zapomínání“ na údajné nechutné útoky internetových pirátů, za jejichž vypátrání nabídla modelka odměnu v přepočtu 1,3 milionu korun, kterou ovšem opět stáhla? A proč vlastně?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama