Utěšila definitivně své zlomené srdce?

Odhodila smutek a začala lovit nového chlapa!

Už dlouhou dobu se herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (55) neukázala po boku muže. Navíc se zdálo, že nechtěla poutat pozornost svými ženskými zbraněmi. Volila totiž oblečení jako roláky a dlouhé kalhoty, které zakrývaly její postavu.

Teď ale vystavila svůj napěchovaný dekolt při koncertu pro její nadaci La Sophia, která má pomoci dětem z dětských domovů. Co stojí za její změnou v odívání? Je snad na obzoru někdo, komu by se chtěla zalíbit? Svádí na charitě Vypadalo to, že Yvetta už na muže dočista zanevřela.

Také vás může zajímat ...

To se ale vyvrátilo, když se navlékla do sexy róby, díky které by jí chlapy jen klečeli u nohou. Dokonce i na sociální sítě přidává až moc vyzývavé fotografie, kde je pouze v krátkých šatech s hlubokým výstřihem.

Očividně tím dává najevo, že je otevřená novému vztahu. Patrně si chce k sobě někoho najít, a proto se nebojí provokativně prezentovat, kde se jen dá. Zdá se, že Blanarovičovou už netěší pouze charitativní aktivity, ale chce také konečně obohatit svůj zanedbávaný milostný život.

Zatím se sice oficiálně nezmínila, že by se s někým scházela, ale jak je vidět, tak se tomu vůbec nebrání a nějaký muž je ve hře. Otázkou je, jestli právě nemá zálusk na někoho, kdo se nachází na akcích spojených s její charitativní činností.

Nebylo by na tom nic divného, kdyby se proto chtěla předvést jen v tom nejlepším světle. Patrně to bude pouze chvilková záležitost, než světu představí svého nového milence. Další zklamání? Je to přece jenom už tři roky, kdy Blanarovičová smutnila a promluvila, že je opět sama bez chlapa.

Tehdy ji opustil tajemný milenec přímo na Vánoce, což ji patrně hodně odrovnalo a bála se, že ji někdo znovu zraní. Prozradila tajemství, že s partnerem na sebe neměli dostatek času kvůli pracovnímu vytížení, ale i navzdory tomu nečekala, že se rozejdou.

Nebylo to pouze jednou, co se cítila hodně zoufalá, protože před deseti lety také prožila vztah, který špatně dopadl. Tehdy ji zlomil srdce Marco Pillo (43). Snad si z chyb vzala ponaučení a bude ostražitá.

Po tolika letech by si zajisté zasloužila normálního chlapa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...