Utíká od muže k ženatému kolegovi?

Jsou spolu jen ze zvyku? Linda Rybová (44) si už před rokem postěžovala, jak na ni manžel nemá čas a že ji nikdy za nic nepochválí, ani jí neřekne, že jí to sluší.

Není tedy ani trochu divu, že to mělo velký vliv na její sebevědomí, které už tak několik let trpí i bez manželových poznámek. Navíc zjistila, že se s manželem rozchází i v mnoha dalších otázkách, které se týkají jejich společné budoucnosti. Jak tuto situaci herečka vyřešila? Vypadá to, že dosti svérázně.

Také vás může zajímat ...

Co s jejich manželstvím bude?

David Prachař (61) před pár měsíci při jednom z rozhovorů prohlásil, že už by rád odešel do důchodu. Mezitím ovšem dostal nabídku na seriálovou roli, která se neodmítá.

Hraje totiž v aktuálně nejoblíbenějším seriálu Slunečná. A tak odchod do důchodu odložil na neurčito. Každá koruna se totiž hodí. A že jich v tomto případě dostane požehnaně.

Ovšem vzhledem k tomu, že jeho manželka také hraje v seriálu, přesněji v nekonečné Ulici, poslední měsíce se doma příliš nepotkávají. Zatímco některým by to vadilo a snažili by se tuto prekérní situaci vyřešit, Prachařovi s Rybovou náhodou tato situace nadmíru vyhovuje.

Nemusejí totiž řešit, co s nimi, respektive s jejich manželstvím bude. Jak je totiž známo, Prachař chce mít v příštích letech klid a bydlet v Praze, aby se mohl setkávat se svými kamarády.

Linda by se zase ráda odstěhovala na venkov a měla v televizi vlastní pořad o pěstování bylinek a všeho možného, o vaření a dalších domácích činnostech, což si ostatně už zkusila v pořadu Herbář, ze kterého před dvěma lety odešla, jenže dodnes nepřišla na to, jak tyto své dva tak rozdílné plány skloubit dohromady.

Už kdysi se totiž z Prahy stěhovali, ale zjistili, že je každodenní dojíždění mnohem horší než bydlení v Praze.

Jsou příliš rozdílní

Herečka se ovšem v Praze necítí vůbec dobře. Do centra stejně nechodí, když nemusí, s kamarádkami se nejraději schází v přírodě a na ofi ciální akce chodí také, jen když musí.

Zkrátka by ráda žila někde na samotě u lesa a do civilizace by vůbec chodit nemusela. To její manžel je ovšem společenštější. Na pivo si do hospody zajde rád a mnoho akcí si také ujít nenechá.

Na venkově to má sice rád, vždycky si tam pořádně odpočine od pracovního shonu, ale maximálně tak na dovolenou. Když tam všichni společně žili, říkali sice, že to bylo jedno z nejkrásnějších období.

Avšak nikdo nemládne a kolem domu je pořád tolik starostí, na které Davidovi nezbývá už moc sil a hlavně nálady.

Mají k sobě blízko

Před pár měsíci se dokonce údajně Rybová svěřila svému manželovi s tím, že by chtěla mít ještě miminko. To ovšem Prachař slyšel jen velmi nerad. Rozhodně se nechce v jedenašedesáti letech starat o batole.

I v tomto se proto rozcházejí. Někteří z jejich blízkých si dokonce myslí, že kdyby teď oba nebyli tak pracovně vytížení, už by spolu dávno nebyli. Teď ale nemají sílu řešit, co s nimi a jejich dětmi bude dál.

Navíc se objevila ještě jedna spekulace, která jejich vztah ukazuje zase v trochu jiném světle. Nedávno se totiž podle všeho zamilovala. Prachař jí totiž neřekl už hezkou řádku měsíců milé slovo.

Naopak si z ní dokonce rád a často utahuje, a tak není překvapením, že by Linda ráda prchla daleko od něho. A co teprve, když se objeví pohledný muž, který lichotkami na její krásu nešetří.

Není divu, že neměla neodolat. A kdo by se o ni měl ucházet? Není to nikdo jiný než filmový Štěpán Šafránek z Básníků neboli herec Pavel Kříž (59). Ti dva se během svého života potkávají neustále.

Rok po svatbě si našel jinou?

Jiskřilo to mezi nimi už při natáčení posledních Básníků. Mezitím však uplynuly už víc než čtyři roky, a tak se mohlo leccos změnit. Třeba teď dostali oba chuť začít život znovu a spolu. Nebo jde jen o krátké milostné vzplanutí?

Někdo si myslí, že Rybová hledá jen potřebnou útěchu a pochopení, kterých se jí nedostává doma. Záhadou však je, proč by si Kříž začínal s Rybovou. Minulý rok se totiž oženil s o patnáct let mladší Jolanou (44).

Své soukromí si bedlivě střeží, a tak to, že se oženil, se lidé dozvěděli až poté, co na jeho levém prsteníčku uviděli lesknout se zlatý kroužek. Ani tehdy toho herec ovšem mnoho neprozradil.

Vědělo se jen to, že s pohlednou blondýnkou se na veřejnosti ukazoval dva roky, než se k této ženě ofi ciálně přihlásil. Možná ale chytil druhou mízu a teď by měl rád dvě ženy najednou. Jolana s Lindou jsou si v mnohém podobné. Obě jsou stejně staré, obě světlovlasé a obě jsou také pohledné.

Ještě má šanci začít znovu

Navíc Rybová je ve složité situaci, kdy si neví rady a cítí se nechtěná. Že by to samé cítil i Pavel? Možné je rozhodně všechno a ty největší absurdnosti píše sám život. Ale co říká Prachař na to, kdo se nejspíš dvoří jeho manželce? Pokud to ví, je mu to pravděpodobně jedno.

Na svou manželku nikdy neměl moc žárlit. Je si její láskou natolik jistý, že si myslí, že ho nemůže nic ohrozit. Nyní to vypadá, že chce zůstat sám a je mu jedno, co s manželkou bude.

Ale kdyby se tak skutečně stalo a Rybová ho opustila, nejspíš by zjistil, že zůstat v jedenašedesáti sám není až taková výhra.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...