Utíká od něj za mladším? Vztah ničí žárlivost!

Téměř na den přesně jako minulý rok Tereza Kostková (43) opět čelí podezření, že je těhotná. Co na tom je pravdy, ale herečka odmítla prozradit. K tomuto podezření došli fanoušci poté, co zjistili, že je Kostková čím dál krásnější a doslova z ní sálá štěstí.

Dokonce se začalo povídat, že kvůli tomu, aby nebylo poznat, že je těhotná, ještě pár kilogramů před početím shodila. Tak by totiž mohla zmást i ty největší zvědavce. Už dlouho se mluví o tom, že Tereziným velkým přáním bylo počít holčičku a ještě jednou si užít mateřství se svým všudy.

Také vás může zajímat ...

A když teď našla tu pravou lásku, mohlo by se to zdát jako jednoduchý úkol. Na druhou stranu je ale pravda, že herečka a oblíbená moderátorka má na tento rok smluvených tolik pracovních závazků, že v těhotenství by je mohla jen těžko zvládnout.

Budou mít spolu dítě?

Její manžel Jakub Nvota (42) ještě vlastní děti nemá, a tak by bylo pochopitelné, že by nějaké chtěl mít. S tím také Tereza do tohoto vztahu šla. Jenže někteří z jejího okolí mluví jinak.

Proslýchá se totiž, že Nvota si pro život vybral právě Kostkovou protože předpokládal, že už děti mít nechce. Kde je však pravda, o tom můžeme jen spekulovat. Pokud by se potvrdily spekulace, že je Tereza těhotná, možná by to byla čára přes rozpočeet pro oba dva.

Vzhledem k tomu, že je Tereza zavelená povinnostmi a její manžel věčně pendluje po celém Česku, nepřišlo by dítko zrovna vhod. Ovšem objevují se i takové názory, které si myslí, že by si možná Tereza chtěla manžela dítětem pojistit. Proč?

Tajemná žena, nebo jeho příbuzná?

Už několikrát po hereckých kuloárech kolovala informace o tom, že Nvota na svých četných pracovních cestách svou manželku podvádí. Dodnes se však pro to nenašel jediný důkaz.
Přesto se toto obvinění objevilo znovu.

Několik očitých svědků mělo zkraje roku Nvotu vidět v brněnské metropoli po boku krásky, s níž je prý vídán už několik let. Všichni mají za to, že je to jeho dobrá kamarádka, přesto někteří nabyli jiného názoru.

Má to být jeho tajná láska, s níž se potajmu schází. Nedělal by to poprvé. Vždyť se spekulovalo, že kdysi chodil se dvěma ženami najednou a nedělalo mu to problémy. V Česku měl Kostkovou a na Slovensku klavíristku Ľubicu Čekovskou (44).

Záhadou pro všechny bylo, kdy se s Čekovskou vlastně rozešel. Protože není styl Terezy žárlit, spílat a nadávat, rozhodla se celou situaci řešit trochu jinak. Právě dítětem. Kdyby s Nvotou otěhotněla, s největší pravděpodobností by ji Nvota jen stěží opustil.

I když tato varianta rozhodně existuje. O Nvotovi se totiž říká, že má s ženami celoživotní problém. Kolují o něm nejrůznější pověsti, například takové, které o něm vytvářejí dojem, že to byl kdysi pořádný sukničkář.

Z přátelství vznikla velká láska

Dokonce se s ním měly téměř všechny jeho předchozí známosti rozejít právě proto, že mu přišly na nevěru. Sám Nvota však toto nikdy nepotvrdil a i jeho přátelé jsou velcí tajnůstkáři, co se týče jeho soukromí. Má snad co tajit? Pravda je, že ani Tereza se o svém soukromí příliš nebaví. Její obličej zářící štěstím totiž hovoří za vše.

Nebo jen velmi dobře skrývá bolest, kterou ve svém srdci aktuálně nese. Myslela si, že v Nvotovi najde muže, s nímž bude moct strávit zbytek života. Znají se už dlouhé roky, nejprve byli podle všeho přáteli a spolupracovníky, následně, poté co se Tereza rozešla se svým bývalým manželem Petrem Kracikem (43), se i díky společným přátelům, spolu sblížili o něco více.

Až je přátelství dovedlo k nehynoucí lásce. Alespoň Terezu určitě. Jedna věc jí ale radost z nové lásky kazila už od samého počátku, a to, že s ní Nvota nebyl tak často, jak by si přála.

Starého psa novým kouskům nenaučila

Kvůli práci musí jezdit přes celou republiku a do zahraničí. Kolikrát ani nespí doma, a to několik dní za sebou. Tereza z toho nikdy není nadšená. Ví, že se na Nvotu ženy lepí jako vosy na med.

Ale zase není ženou, která by žárlila a svému muži něco zakazovala. Dává mu proto veškerou možnou volnost. Přesto nyní, jak někteří tvrdí, začíná váhat, zdali to nebyla chyba. Jak se totiž říká, starého psa novým kouskům nenaučí. A jak to tak vypadá, Nvota si neváží toho, jakou ženu po svém boku má. A možná by se měl začít bát.

Našla si snad milence?

Je možné, že by měla Kostková skutečně takovou smůlu na muže? Je snad toto konec jejího vysněného vztahu? Před pár dny totiž světlo světa spatřila informace, že měla moderátorka podat žádost o rozvod.

Ani toto však není nikým potvrzené. Těžko také věřit tomu, že by Tereza boj o svého vysněného muže vzdala tak rychle. Kracikovi kdysi dala mnohem více šancí a trápila se s ním celé roky, než nad ním zlomila hůl. A s Nvotou zas tak dlouho není, aby ihned skočila po takovém radikálním řešení.

Jedno vysvětlení však přeci jenom existuje a zastává ho z jejího okolí nemálo lidí. Nikomu totiž nemohlo ujít to, jak herečka v posledních měsících zkrásněla. Vypadá snad mlaději než kdy dřív. A to může mít kromě jiného i tu příčinu, že si našla milence! Zatímco všichni podezřívají z nevěry Nvotu, možná je všechno úplně jinak.

Jeden z údajných svědků totiž v nedávné době viděl Terezu Kostkovou v jedné z pražských luxusních restauracích s úplně jiným, výrazně mladším mužem. Když se na něj ptal přímo Kostkové jeden z novinářů, prý odmítla odpovídat a následně dodala, že jde jen o dobrého rodinného známého.

Žárlí na všechno a na všechny

Když se to však dozvěděl Nvota, neskutečně žárlil.Prý nesnese ani to, když se Tereza s jiným mužem baví, natož aby snad mohla mít ctitele či šla s někým rovnou na večeři. Nvota je podle všeho svou žárlivostí proslulý. Ale Tereza si myslela, že by se jí ho mohlo podařit změnit.

Evidentně se jí to nepovedlo, a tak, jak se zdá, se dostala do situace, kdy sama nemůže vůbec nic, zatímco Nvota si jezdí po celém Česku a doma bývá jenom sporadicky. Anebo je snad ráda, že jí muž klidně na několik dní z domova prchá? Pak má totiž možná čas na svou novou známost.

Tereza je známá tím, že je na svém manželovi nezávislá. Dům si financuje sama, do výchovy syna se jí Nvota neplete a o domácnost se také nestará. Zřejmě jenom čeká na první příležitost, až ji manžel zklame. Proto si asi hledá náhradu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...