Utíká od ní pryč

Nedávno si řekli své ano, a už je všechno zase jinak. Herci Táňa Vilhelmová (41) a Vojta Dyk (34) tráví léto každý po svém. Ona prací, on na chalupě. Proč se tedy brali?

Bylo to jen naoko

Také vás může zajímat ...

Před několika měsíci se spekulovalo o tom, že jejich vztah míří do finále. Každý z nich už bydlel sám, ve společnosti se nevyskytovali, zkrátka to vypadalo na konec velké lásky. Místo rozchodu se ale nakonec konala svatba, která měla všem zřejmě vytřít zrak. Otázkou zůstává, jestli šlo o krok plánovaný, nebo jen spontánní záležitost.

Byla pyšná na nové příjmení, ale na jak dlouho?

Podle kolegů ale chtěla svatbou herečka pojistit budoucnost svou i svých dětí. Přece jen společný majetek manželů je teď údajně o dost větší. Proč se ale nyní od sebe herci znovu vzdálili a každý si tráví léto po svém? Po svatbě většinou přece následují líbánky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...