Utiší bolesti a zmírní kožní potíže

Léčivé obklady

Nejen na bolavá kolena, ale i na ekzémy a lupénku můžete vyzkoušet obklady z lilku. Na čistou utěrku nanesete lilek rozmixovaný na kaši, tu přiložíte na postižené místo, zlehka převážete a necháte hodinu působit.

Také vás může zajímat ...

Doplní cenné minerály

Protože lilek obsahuje draslík, který lidský organismus ztrácí při průjmu, je vhodné ho při těchto obtížích zařadit do jídelníčku. Až vás znovu dostihnou střevní potíže, zvyzkoušejte zeleninovou polévku proti průjmu.

Polévka proti průjmu

Pro její přípravu budete potřebovat 3 lžíce nakrájeného lilku, 2 brambory, 1 mrkev, na špičku nože mořských řas, mořskou sůl a 1 lžíci mletých ovesných vloček. Zeleninu nakrájejte a v hrnci zalijte 4 dcl vody.

Přidejte sůl, řasy a vařte doměkka. Potom odstavte z plamene, přidejte ovesné vločky a nechte 10 minut odpočívat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...