Utrápená Žilková se bojí o svého manžela

Nebude mít nikdy klid? Herečka Veronika Žilková (56) kromě svojí neposedné dcery Agáty Prachařové (33), která má ve světě českého showbyznysu jednu aférku za druhou, musí dohlížet na svého známého manžela, ministra zahraničních věcí, Martina Stropnického (61).

Také vás může zajímat ...

Ten už sice od hereckého fochu přesedlal k politice, ale možná právě to se začalo nejvíc podepisovat na jeho zdravotním staBledá tvář a nejistý krok mluví za všechno. To potvrdily i události posledních dní.

Martin totiž skončil na další nutné hospitalizaci v nemocnici a Veronika o něho momentálně musí dnem i nocí pečovat doma. Jeho tělo mu zřejmě dává signály, aby zpomalil. Ten se k tomu ale moc nemá. Takže asi bude muset zasáhnout právě herečka. Udělá tomu ráznou přítrž a přesvědčí unaveného Martina, aby se víc šetřil, než bude úplně pozdě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...