Utratil Britům nejvíc peněz

O tom, že britská královská rodina utrácí velké částky, aby si udržela svůj společenský status, není pochyb. Vše ovšem vygradoval nynější následník trůnu Princ Charles (69). Jeho loňské cestování totiž stálo Brity závratných 29 milionů korun!

Se svou chotí Camillou (70) například na podzim loňského roku podnikli cestu po Dálném východě v soukromém vládním letadle.

Také vás může zajímat ...

Z putování po Malajsii, Bruneji, Indii a Singapuru udělali nejdražší výlet v historii vůbec. Z peněz svých daňových poplatníků si na něj vzali skoro 11 milionů korun. O to horší je, že stejnou cestu už kdysi podnikl jeho syn, princ William (36) se svojí manželkou Kate (36), které vyšla „pouze“ na 2,8 milionu.

Charles s manželkou se tedy umějí pěkně rozšoupnout. Co na to asi říkají samotní Britové?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...