Uvažuje o konci v seriálu?

Patří mezi nejlepší a nejobsazovanější herečky současnosti. Nyní je Eva Holubová (61)hvězdou seriálu Slunečná a diváci si ji velmi oblíbili.

Herečka je sice ráda, že má tolik práce a může hrát v tak úspěšném projektu, sama ale začíná přiznávat, že si toho na sebe vzala možná až příliš. Nejenže každý den natáčí, ale do toho všeho hraje i divadlo.

Také vás může zajímat ...

Tají vážnou nemoc?

Není tedy moc velkým překvapením, že už to přestává zvládat. Každý den je v takovém zápřahu, jaký by kolikrát nezvládl mnohem mladší člověk. Chvíli se měla obávat, že je za jejími potížemi nějaká vážná nemoc.

Vypadá to ale, že její tělo začalo reagovat na stres, nepravidelnou stravu a hlavně na kouření. Proto se herečka rozhodla ze dne na den přestat a začala se stravovat zdravě.

To jí ale naopak může ještě víc ublížit. Pro silného kuřáka je totiž velký šok, když tak náhle přestane. Kdo jí ale něco takového poradil?

Za všechno prý může zpěvačka Monika Absolonová (43), která se sama už několik let snaží se svojí závislostí skoncovat. Ostatně Absolonová přiznala, že se s cigaretou cítí kolikrát jako vyvrhel.

Ne všude mají kuřáci dveře otevřené, takže není výjimkou, že skončí se svou neřestí na ulici někde u popelnic. Očividně tam s ní většinou je i kolegyně z divadla Holubová. Obě se tedy navzájem podporují, což je chvályhodné. Snad jim snažení vydrží.

Má velkou podporu

Holubová však přece jenom uvažuje, že by některé kšefty odřekla. Kvůli penězům se zřejmě za kariérou nehoní. Práce je totiž celý její život, přesto má uvažovat o tom, že brzy ukončí svou bohatou hereckou kariéru.

Údajně totiž prahne po tom, užít si důchod, jak to jenom půjde. Znamená to snad, že Slunečná přijde o postavu svérázné sekretářky Hany? Je to dost možné.

Tím by ale jistě neudělala radost svým fanouškům, kteří ji vyloženě zbožňují. Eva má ale velké štěstí. A to právě díky svým příznivcům, kteří se ji snaží držet nad vodou.

,,Obdivuji vás, jste jedna z mých oblíbených hereček,‘‘ zní například jeden z mnoha vzkazů. Dokázala by diváky zklamat a odejít ze scény? Přece jen by tak dala prostor mladším herečkám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...