Uvažuje údajně o adopci dítěte

Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že by se mohla Tereza Pergnerová (45) vrátit na výsluní českého showbyznysu. Ovšem zatím se pokaždé jen ukázala v nějakém dočasném projektu a pak zase zmizela. Čím to je? Má snad obavy z návratu na vrchol slávy? Touží po dalším potomkovi Opravdu odložila svou kariéru kvůli rodině nebo jsou to jen výmluvy a stojí za tím něco jiného?

Nejdůležitější je prý pro Terezu rodina a proto se měla rozhodnout, že se do showbyznysu naplno vracet nebude.

Také vás může zajímat ...

Zprvu ji měly lákat velmi zajímavé finanční částky, ale nakonec jim nepodlehla. Měla prý obavy, že kdyby přijala některou z lukrativních nabídek, neměla by už příliš času na svého syna Samuela (18) a dceru Nathalii (10).

Navíc se před časem svěřila, že by si ráda s partnerem Jiřím Chlebečkem (49) adoptovala dítě z dětského domova. Bojí se temné minulosti? Na druhou stranu má Tereza možná strach ze své minulosti, kvůli které nechce být lidem příliš na očích.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...