Uvolněte se v kořeněné koupeli

Chcete si svou relaxační koupel vylepšit? Zkuste naše rady, jak si z obyčejného koupání uděláte doslova lázeň krásy. Bude vám stačit běžné koření, jako je hřebíček, badyán či hrubá sůl.

Také vás může zajímat ...

Plné uvolnění

Po napuštění o něco teplejší vody do ní nasypte dvě hrsti hřebíčku a důkladně vodu promíchejte. Po patnácti minutách se naložte do vany a hadříkem si myjte kůži. Pro dosažení co nejlepších výsledků se v hřebíčkové lázni koupejte nejméně půl hodiny. Kůži dopřejete nadstandartní relaxaci.

Během koupele zkuste na nic nemyslet a naplno odpočívat

Solná koupel

Slaná voda je pro lidské tělo velice prospěšná. Doma si do teplé napuštěné vany vysypte dvě kila hrubé mořské soli a na půl hodiny až na hodinu se do ní naložte. Při koupání si ale dávejte pozor na oči, které by mohly kvůli velkému množství soli pálit.

Vonná lázeň

Máte pocit mastné kůže, která ztratila svou přírodní vůni? Nezoufejte a do teplé napuštěné vody nasypte deset kousků badyánu. Nechejte čtvrt hodiny působit a až poté se do vody naložte. Nepoužívejte při této koupeli žádná mýdla ani jiné přípravky. Vydržte se koupat minimálně půl hodiny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama