Už je nejspíš zase bez chlapa

V zákulisí se spekuluje o tom, že herečka Světlana Nálepková (58) si opět prožívá krizi se svým partnerem Václavem Pleskou (39). Ještě minulý rok bylo tajemstvím, jak to mezi nimi doopravdy je. Teď se ale bok po boku společně dlouho neukázali.

Také vás může zajímat ...

Naposledy spolu strávili letní dovolenou v Portugalsku. Zdá se, že se tam jejich problémy ještě více prohloubily. Od té doby totiž Nálepková zveřejňuje na sociálních sítích převážně své pracovní fotografie.

K Vánocům si nadělila kočku. Vypadá to, že patrně nechtěla zůstat doma sama, tak zahání stesk s novým domácím mazlíčkem. Otázkou je, jestli právě jejich věkový rozdíl nesehrál roli, kvůli které se pár mezi sebou nehezky pohádal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...