Už je toho na ni příliš! Zvládne to?

Vdova po hudebním skladateli Karlu Svobodovi (†68) a prezidentka fondu Kapka Naděje Vendula Pizingerová (48) už v životě zvládla leccos a nelze ji podezírat, že by měla ve zvyku skládat se pod náporem práce.

Ale teď, po porodu synka Josefa, se jí sešlo několik náročných záležitostí, z kterých „chytá nerva“. Zatímco se stará, aby miminku nic nechybělo, syn Jakub (15) nově studuje střední veterinární školu. Vendula doufá, že z něho jednou bude veterinář, ale situace ve školství jí vhání do lící velké chmury.

Také vás může zajímat ...
Vendula Pizingerová (48) po boku manžela Josefa jen září.

Zatím totiž studium kvůli Covidu-19 probíhá převážně distančně, tedy přes počítač, a o efektivitě tohoto způsobu výuky si Vendula nedělá iluze. Obává se, že se synáček u počítače spíš ulejvá.

„Kdyby záleželo na mně, tak tento celý rok nechám dětem opakovat,“ prohlašuje s tím, že zrovna tento obor se bez potřebné praxe neobejde. A její mladý manžel Josef Pizinger (32) jí na dobré náladě také zrovna nepřidá – je věčně pryč, a pořád prý pracuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama