Už je zase sama?

Další rozchod? Po milenci Agáty Hanychové (34) se jen krátce po jejich společné romantické dovolené slehla zem. Kam se její realitní makléř Zdeněk Turek (36) poděl?

Od dovolené spolu nebyli na veřejnosti spatřeni, a když se nedávno jeden z novinářů Agáty zeptal, jak se má její nová známost, byla velmi nepříjemná a jen odsekla, že ji to nezajímá, že jediné, o co se stará, je cvičení a box.

Také vás může zajímat ...

I jeden z jejích dlouholetých přátel potvrdil, že se krátce po dovolené s Turkem rozešli. Avšak důvod není ani on a zřejmě ani nikdo z Agátina okolí. A tak nyní bývalá modelka zaplňuje své sociální sítě vtipnými videy se svými dětmi a fotografiemi ze cvičení nebo sebe samé.

Utekl od ní zase další muž

A tak velká to byla láska! Ještě na dovolené v Thajsku, odkud se přednedávnem vrátila, si nemohla vynachválit, jak dokonalého muže poznala. Bohužel to teď vypadá tak, že zatímco ona se do Turka zamilovala, Turek vzal po pár dnech strávených jen s Agátou rychle nohy na ramena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama