Už jste slyšela o zelené kávě?

Ještě nikdy jste neochutnala zelenou kávu? A to má na lidský organismus spoustu pozitivních účinků! Prospívá srdci, ledvinám, játrům a skvěle vám pročistí organismus od nežádoucích látek! Navíc je skvělým pomocníkem při hubnutí. Vyzkoušejte ji!

Proč je zelená?

Také vás může zajímat ...

Plody pocházejí z keře kávovníku. Zralé bobule se posbírají a usuší na slunci. Z naprasklých bobulí se pak vyloupne zrno. A že je zelená káva nezralá, je mýtus. Jde pouze o kávu nepraženou!

Ideální životabudič

Důležité je také zmínit, že zelená káva obsahuje dokonce mnohem více kofeinu než normální.
Pokud tedy potřebujete pořádný životabudič, zelená káva je naprosto ideální. Neměla by se ani pít tak často, jako jste zvyklá u běžné kávy. Bohatě vám postačí jeden šálek denně.

Jak chutná?

Pokud si vybavíte chuť zeleného čaje, bez stopy hořkosti, pak si dokážete představit, jak chutná zelená káva. Navíc je o něco sladší. Ovšem stále voní i chutná jako klasická káva.

Pozor na předraženou kávu

Pozor, kde zelenou kávu kupujete. Mnohdy se prodává velmi draho a úplně zbytečně. Pokud máte možnost, objednejte si ji přes internetové stránky anebo zajděte do obchodu se zdravou výživou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...