Už mu žádnou další šanci nedá

Zdá se, že se odrazila ode dna. DÁDA PATRASOVÁ (64) vypadá lépe než kdy předtím a daří se jí jak v pracovním životě, tak i v tom osobním. FELIX SLOVÁČEK (77) se ale přes to asi nedokáže přenést.

Dlouhé měsíce řešila jen samé problémy a nemohla se z nich vyhrabat. Zpěvačku Dádu Patrasovou (64) srazilo na kolena, když její dceři Anně Slováčkové (25) diagnostikovali rakovinu prsu.

Také vás může zajímat ...

I když jí manžel Felix Slováček (77) ze začátku s dcerou pomáhal, postu-pem času začal trávit víc a víc času se svou milenkou Lucií Gelemovou (37).

A ona tak byla na těžkosti osudu většinou sama, dceři se ale vždy snažila věnovat na maximum a byla jí vždy oporou. S manželem se mnohokrát snažili udobřit, dokonce vyšla najevo informace, že Felix u ní doma dokonce několikrát strávil noc.

Ovšem od doby, co odjel se svou milenkou na několik týdnů na chalupu a úplně Dádu i s dětmi odřízl, si nejspíš řekla dost.

Víc se věnuje sobě

Patrasová chtěla už několikrát požádat o rozvod, ale Felixovi se nejspíš vždy podařilo jí to rozmluvit. Už ji asi nebaví čekat, jak se její manžel rozhodne, a tak šla jednoduše dál.

Začala se o sebe víc starat, hezky se obléká a sama se sebou je víc spokojená. A to jí samozřejmě dodalo ztracené sebevědomí, čehož si všimli i jiní muži.

Naposledy se Patrasová ve společnosti ukázala na pohřbu Hany Krampolové (†59), manželky Jiřího Krampola (82). Sice šlo o velmi smutnou událost, nešlo si ale nevšimnout, jak to tam Patrasové slušelo.

V elegantních černých šatech vypadala skvostně a i její make-up byl na úrovni. Všiml si toho i proslulý milovník žen Luděk Sobota (77), který měl Dádě skládat jeden kompliment za druhým. Vůbec ho netrápilo, že vedle něj stojí jeho manželka Adriana (59), ale ta už je na jeho koketování koneckonců zvyklá.

Sváděl ji už v minulosti

Není to poprvé, co Luděk Dádě nadbíhal. Před dvěma lety, na narozeninové oslavě Krampola, se na ni doslova vrhl s polibkem. A aby toho nebylo málo, po celý večer se k ní snažil tulit a taky zpěvačku hladil na noze.

Patrasové to příjemné nebylo, ale ze zdvořilosti neudělala žádnou scénu. Z toho už se herec evidentně poučil, a ačkoli na ni pěl jenom samou chválu, ani prstíčkem se jí nedotkl.

Nicméně nemá být jediný, kdo má na Dádu spadeno. V poslední době se to kolem ní muži jen hemží a ona si jejich obdiv patřičně užívá.

Nabídky se jí jen hrnou

Mimo osobní život, ve kterém si začala dělat pořádek, se jí daří i v tom pracovním. Na jaře moc nabídek práce neměla. Teď se na ni však usmálo štěstí. Jedna nejmenovaná firma ji totiž měla poprosit, zda by nechtěla být tváří jejich firmy, která se zabývá prodejem slunečních brýlí.

„Bylo to jako druhé Vánoce, protože já sluneční brýle miluji a nosím je prakticky celoročně,“ pronesla nadšená Patrasová, která na spolupráci samozřejmě kývla.

Aby toho nebylo málo, den poté ji oslovili zástupci italské kosmetiky, aby se stala tváří jejich produktů. To už Dáda zřejmě nemohla uvěřit vlastním uším.

Bude ji chtít zmanipulovat?

Patrasové se tak po dlouhé době daří, což jí dodává sílu a energii, kterou poté předává své dceři Aničce. Jak ale její úspěch vnímá manžel Felix?

Byl to totiž vždy on, kdo byl na koni, a Dáda byla tou podváděnou manželkou. Slováčka bezpochyby překvapilo, že se dokázala jeho žena takhle změnit k lepšímu, ale spíš než radost pociťuje obavy.

Co když se s ním teď rozvede a sebere mu majetek? Něco takového by pro něj bylo nepřípustné a možná proto se manželku snaží rozhodit.

Se svou milenkou nedávno oslavil šest let vztahu a vychvaloval ji až do nebe. „Když jsem Lucii poznal, uchvátila mě její smyslnost, vtip, laskavost. Důležité pro mě také bylo, že jsem si s ní měl a pořád mám o čem povídat,“ rozněžnil se.

Už se mu to nepovede

Dlouhá léta se ale Felix snaží takzvaně zavřít své ženě pusu a často ji sladkými řečmi měl donutit k tomu, aby otočila. Tentokrát už stejnou chybu udělat nechce a vypadá to, že si půjde za svým stůj co svůj. Snad se jí to povede, zasloužila by si to.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...