Už nechce být obětí své práce

Herečka Ivana Andrlová (59) si moc dobře uvědomuje, že se nemohla dceři Michaele (30) v jejím dětství dostatečně věnovat. Měla totiž spoustu práce.

Vše se tak snaží napravit alespoň tím, že jí pomáhá s hlídáním malé Rozárky (2). „Teď si to užívám úplně jinak, protože na to mám čas,“ říká herečka, která si vnučku bere tak často jak jen je to možné. Zdá se tak, že se v roli babičky našla a užívá si ji plnými doušky.

Také vás může zajímat ...
Dceři se teď snaží vše vynahradit.

A možná si ale během hlídání Rozárky občas řekne, že to tenkrát s prací nemusela tak přehánět a měla se víc věnovat své dceři. Jenže, čas už teď nevrátí a má tak jen možnost neudělat stejnou chybu dvakrát.

V divadle už netráví tolik času jako dříve

Tedy, když si nedokázala naplno užívat dětství své dcery, zabránit tomu, aby jí uniklo i to vnuččino. „Je to úžasný,“ popisuje chvíle strávené s malou holčičkou a doufá, že jich bude v blízké budoucnost co nejvíc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...