Už nechce být samotářka

Seriálová Helena, Sandra Pogodová (44), se nikdy netajila svou divokou minulostí, kdy si užívala svobodného a bezstarostného života. Nyní ale zatoužila po změně! Rozhodla se snad snad pro dítě? V poslední době jí začalo prý docházet, že zrovna nemládne a možná je na čase opustit zajeté koleje a usadit se.

Potíž je v tom, že už poměrně dlouho se v blízkosti herečky neobjevil nikdo, kdo by ji rodinné zázemí a vážný vztah mohl nabídnout. Problémem číslo dvě je pak skutečnost, že herečka prý rozhodně nebude na nikoho číhat nebo ho uhánět.

Také vás může zajímat ...

Nemá to v povaze. Sandra zanedlouho oslaví pětačtyřicáté narozeniny, takže pokud si hodně nepospíší, vlastního potomka se možná nikdy nedočká. Když jí před lety maminka vtloukala do hlavy, že by si přála, aby se stala matkou a manželkou, Pogodová se jejím představám jen smála.

Teď to prý ale konečně pochopila..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...