Už nehledá vzrušení, radši doma uklízí!

Herec a bavič se přiznal, že už mu došel testosteron. Dřív se prý Bohumil Klepl (62) díval na amatérské porno, které mu prý nejvíc připomínalo jeho samotného. Profesionální porna, luxusní dámy a pánové jej nebaví, protože mu nikdo není podobný.

Také vás může zajímat ...

„Teď už mě ale nebaví ani to amatérské,“ přiznal v rozhovoru s Honzou Dědkem Klepl s tím, že nejraději svůj volný čas tráví s vysavačem. A všechny přítomné šokoval přiznáním, že s ním dokonce jednou zkoušel i sex. „A byl jsem rád, že jsem stál blízko vypínače,“ přiznal.

Na vysavače má ale evidentně svoji úchylku. Doma má prý tři, a ne ledajaké. Na poslední se mu dokonce skládali kolegové a nechápali, co že je za debila, že chce vysavač za sto tisíc. Tímhle vysavačem prý ale vysaje všechno, dokonce i listí na zahradě!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama