Už nehodlá být tak důvěřivá…

Herečka Dana Morávková (48) zřejmě patří k dobromyslným duším, které si neuvědomují starou léty prověřenou pravdu: když odmítneš kamarádovi půjčit peníze, děláš pro něj mnohem víc, než když mu je půjčíš.

Skoro 40 tisíc tak půjčila své kamarádce a kolegyni ze seriálu Ordinace růžové zahradě, představitelce sestřičky Pantoflíčkové Veronice Gajerové (57). „Protože jsme s manželem blbí, chtěli jsme jí pomoct, ale věřte tomu, že jsme teď vyléčení,“ okomentovala to ironicky.

Také vás může zajímat ...

Gajerová si ale napůjčovala skoro pět milionů i jinde, většinou také mezi kolegy z branže, takže ani její oddlužení Daně půjčku asi nevrátí, věřitelů je moc. Dalších skoro 70 tisíc jí dluží zkrachovalá agentura, pro kterou hrála v muzikálu Tři oříšky pro Popelku.

Zkrátka, kdyby se herečce vrátily všechny peníze, které jí dluží, tak by si mohla koupit klidně i tři další značkové kabelky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...