Už není tak oblíbená?

Prožívá na pracovišti peklo? Jeden ze zaměstnanců televize, v níž Eva Perkausová (25) pracuje, údajně v předchozích dnech vypustil na veřejnost informace, které se měly týkat samotné moderátorky a vztahů, které na pracovišti má.

Všichni muži ji chtějí mít pro sebe

Také vás může zajímat ...

Problém údajně nemá jenom se svými kolegyněmi, ale teď už i kolegy. Zatímco dříve ji muži obdivovali, obletovali ji a ona nestíhala odmítat pozvání na večeře, nyní je všechno jinak.

Povyšuje se nad ostatní

Jejím kolegům, jak se proslýchá, začalo vadit to, že si údajně o sobě příliš myslí. A nyní, když má konečně přiznaného oficiálního partnera, se nad ostatní povyšuje ještě víc a ostatním kolegům ukazuje, co rozhodně nikdy mít nebudou. Ji samotnou.

Ne že by se jí muži v práci nelíbíli, ale rozhodně nevydělávají takové částky, které by Perkausové mohly stačit.

A kolegové se prý rozhodli, že se moderátorce pomstí, a budou jí dělat samé naschvály. A tak už Perkausová není ta, která je uctívaná, ale ta, z níž si všichni dělají legraci a na každém pracovním srazu sedí v koutě a čeká, kdo si jí všimne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...