Už nesmí pít alkohol?

Moderátor PETR VOJNAR (42) se od jisté doby drží od alkoholu dál. Potvrdil to i na večírku vydavatelství RF-Hobby, který moderoval a kde byl pro návštěvníky připraven bohatý program. Tradiční casino, degustace skotské whisky či bohatá tombola návštěvníky Občanské plovárny nadchla.

Na společenském večírku byla také nabízena ochutnávka jedlého hmyzu, či molekulární kuchyně. Panák vodky v podobě želé bonbonu sice Vojnar ochutnal, ale s tvrzením, že i to mu k opilosti stačí. Nejspíš už se bojí, co by kde veřejně prozradil.

Také vás může zajímat ...

Odnesla si vše

V minulosti se mu totiž pod vlivem alkoholu podařilo urazit na sociální síti snoubenku, se kterou se zrovna rozcházel. Tvrdil, že si od něj PETRA FRANTOVÁ (37) odnesla všechny dárky, co jí dal a nechala mu prý doma necitelně jen prsten a vaginální čípky.

Bývalý pěvecký idol, který se v moderování zdokonaloval po boku JIŘÍHO KRAMPOLA (80) v jeho pořadu Nikdo není dokonalý, má teď doma o patnáct let mladší přítelkyni ANDREU. S tou má ročního syna, a tak se snaží sekat dobrotu. Nebo dostal příkazem, že nemá pít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...