Už o ni není takový zájem

Prožívá nejspíš jedno z nejhorších období v životě. Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (31) je známá hlavně ze seriálu Ulice, kde působila několik let.

Nyní přešla ke konkurenci. V seriálu Sestřičky Modrý kód nemá ale tak velkou roli jako tehdy na Nově. Kromě natáčení seriálu má herečka závazky i v divadle. Tam se ale kvůli koronavirové krizi dlouho nepodívá. Musí jí tedy zatím vystačit malá nevýrazná role.

Také vás může zajímat ...

Finanční problémy

Pagáčová měla vždy tolik práce, že občas nevěděla, zda to všechno bude stíhat. Teď to má ale naopak. „Je málo práce. První vlnu jsem byla ráda, že si alespoň na chvilku odpočinu, teď ale ráda rozhodně nejsem,“ řekla naštvaně.

Kdo by nebyl, za pár týdnů přišla totiž o spoustu desítek tisíc korun. A vzhledem k tomu, že na Primě moc nehraje, její honorář asi nebude tak závratný, aby s ním Patricie vystačila. Navíc, jak sama přiznala, velmi ráda utrácí.

Nyní se ale bude muset evidentně hodně uskromnit. Dokonce to vypadá, že ji nějakou dobu bude muset živit manžel Tibor (29), který pracuje jako dramaturg.

Nabídky se jí nehrnou

A možná taková situace není jenom dočasná. Zatímco dříve jí tvůrci div neurvali ruce, momentálně nedostává tolik nabídek jako dřív. Ostatní kolegové mají jinak práce až nad hlavu, zatímco ona se může jen tiše modlit a doufat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...